Історія Палацу Молоді

Директори Палацу молоді

Жакіна Наталія Олексіївна

Дизайн та естетичний вид закладені при ній. Перші танцювальні колективи – «Алегра», «Експресія», «Імпульс». Весільні церемонії проводились з душевною теплотою і дуже зворушливо.

Дуже багато було бажаючих (по теперішній день дзвонять і запитують). Основи роботи Палацу були закладені при ній. Перші дискотеки мали великий успіх у молоді ПЗР. Новорічні ялинки для жителів ПЗР.
Час перебування пом. с костюмами

Сисоєва Ольга Валеріївна

Молода, перспективна людина. Справедлива та уважна до працівників. Зберегла ту частину колективу,  котрий зостався після уходу першого директора. З розумінням та повагою відносилась до людей та працівкників. Продовжувала реалізовувати плани попереднього директора. Створені нові творчі проекти. Залучила студентів, творчу молодь району, старшокласників шкіл ПЗР.

Заміна вікон та дверей, закуплені нова комп’ютерна техніка та музична апаратура. Заміна освітлення у великому залі.

16E11678-E832-401C-A26C-C294F95F161F_w1200_r1_s
selionova

Селіонова Надія Олександрівна

Почала свій шлях із посади чергової. Була потім адміністратором, а після директором. Амбіційна, різностороння особистість. Продовжила роботу попередніх директорів.

Почала роботу з благоустрою…

Тітовська Ірина Сергіївна

Молода, перспективна, дуже творча особистість. Пробула директором пів року, але зоставила після себе тільки хороші відгуки та враження.

титовська
X