Гуртки в Палаці Молоді

Місця, де ви зможете розкрити свої таланти:

Основними завданнями студії є розвиток вокальних здібностей дітей різних вікових категорій, навчання їх сценічній культурі, акторській майстерності, сприяння розвитку дитини як творчої цілеспрямованої особистості. Дружний та об’єднаний спільною ідеєю колектив студії постійно вдосконалюється у творчому плані, веде активну концертну діяльність.

Керівник студії Коваленко Андрій.
Режисер театр-студії “DARIMENA” – Росопідзе Нодарі Романович.
Основними функціями театр-студії є зацікавлення та поглиблене ознайомлення з класичними театральними навичками, засобами та техніками театрального мистецтва. В “DARIMENA” Змістовно вивчаються такі елементи театрального мистецтва як сценічна мова, риторика (ораторська майстерність), сценічний рух та пластика, вокал, фехтування.
Учасники театр-студії постійно організовують покази та вистави в стінах Черкаського міського Палацу молоді, в тому числі авторські, а також приймають активну участь в організації та проведенні Всеукраїнського театрального фестивалю аматорських театрів “FORTUNA fest” в м. Черкаси.

Керівники колективу “Імпульс” – белетмейстер Воропай Людмила Миколаївна та артист танцювального колективу Воронова Олена Володимирівна.
В навчальній програмі уклін ставиться на такі техніки як диско, диско-фристайл, хаус, техно, клубний танець, ragga jam, хіп-хоп та R&B, акторська майстерність.
Крім того викладачі приділяють увагу естетичному вихованню дитини. В ході навчання відбувається розвиток психічних процесів – уяви, уваги, пам’яті; та фізичних – координації рухів, почуття ритму, пластики, грації.
Учасники колективу демонструють свої танцювальні вміння під час концертних виступів , творчих звітів та заходів, що проходять в Черкаському Палаці молоді та за його межами. Вихованці “Імпульсу” є постійними учасниками всеукраїнських та закордонних змагань, в яких вони займають перші та призові місця.

Керівником спортивного клубу “Top fitness” є Сагун Мар’яна Віталіївна.

Клуб займається проведенням групових тренувань з фінтесу з елементами аеробіки, силового тренінгу та стрейчингу, важливий елемент діяльності клубу – надання рекомендацій щодо здорового харчування. Метою формування є об’єднання жінок, які прагнуть удосконалити свою фізичну форму та покращити стан здоров’я; проведення групової, індивідуальної роботи з популяризації ведення здорового способу життя, підтримки та розвитку фізичного здоров’я та форми тіла.

Керівник Рок-гурту Юрчик Сергій Вікторович.

Завданнями ансамлю є: вдосконалення вокального мистецтво та вдосконалення навичок гри на музичних інструментах, підвищення рівня виконавської майстерності; ознайомлення з кращими зразками вокально-інструментальних творів різноманітних жанрів та напрямків; створення та виконання авторських композицій.

Керівником гітарного ансамблю є Білан Юрій Михайлович, який викладає гру на гітарі для різних вікових категорій. Гітарний ансамбль приймає активну участь у житті Палацу молоді та є постійними учасниками на майданчику саморозвитку “Арт-простір

Керівник хору Проценко Валерій Артемович.

Основним завданням хору є: об’єднання людей старшого віку – шанувальників вокального мистецтва; вдосконалення навичок як сольного, дуетного, так і хорового співу.

Музична студія – це філія “Дитячої школи мистецтв”.

ЇЇ очолює Годевич Роман Іванович. Тут можна навчитись грі на скрипці, віолончелі, фортепіано, нотної грамоти, сольфеджіо, музичної літератури.

Музична студія приймає активну участь у житті та заходах Черкаського міського Палацу молоді

Керівником Рок-гурту є Петров Дмитро Костянтинович.

Функціями ансамблю є: всебічний розвиток особистості, уподобань, здібностей та талантів молоді; засвоєння азів і вдосконалення вокального мистецтва та вдосконалення навичок гри на музичних інструментах, підвищення рівня виконвської майстерності; створення та виконання авторських композицій.

Кервник танцювального центру – Андрейко Інна Володимирівна.

Танцювальний центр профілюється на східних, індійських, арабських танцях, танецю живота, трайбл танцях. У центрі займаються як діти різного віку, так і дорослі. Танцювальний центр приймає активну участь у житті Палацу молоді та приймає участь у заходах Черкаського міського Палацу молоді.

X